VEDAMASIS

Dr. Loreta Stonienė: ŽIV prevencijos grimasos Lietuvoje
„Atsakas į ŽIV epidemiją valstybiniu lygiu išlieka nekontroliuojamas“

 

RENGINYS

 24-oji Tarptautinė žalos mažinimo konferencija vyks Malaizijoje. Šių metų renginio pagrindinės temos – lyderystės skatinimas, iššūkiai su kuriais susiduria žalos mažinimo programos.
Registracija   Programa

 

VIDEO ISTORIJA

„Yra viena taisyklė: jei sužinos, kad esi priklausomas nuo narkotikų, garantuotai išmes“

 

NAUJIENOS

KGG naujienos

KGG narių naujienos

Lietuvos naujienos

Tarptautinės naujienos

Mes ir žiniasklaida

Tyrimai/ataskaitos/leidiniai

REDAKCINIS ŽODIS

Jurga Poškevičiūtė, Koalicijos „Galiu gyventi“ administracijos direktorė

Koalicija „Galiu gyventi“ ir „Demetra“ jau ne vienerius metus kelia ŽIV ištyrimo prieinamumo ŠNV klausimą valdžios įstaigose bei siūlo sprendimus, bet padėtis kol kas nesikeičia. Pastaraisiais mėnesiais abiejų organizacijų pastangomis dialogas su Sveikatos apsaugos ministerija vyko dažnai ir dalykiškai, bet konkretūs sprendimai ministerijoje taip ir nėra priimti“.

 

ISTORIJA

„Rūšiuokime, bet ne žmones“

Užteko vieną kartą „paragauti“ ir iš perspektyvaus chemiko tapau jaunuoliu, priklausomu nuo narkotikų, kuris pats virė ir gamino sau kvaišalus. Šiandien man jau ne 18, o per 40 metų.

 

NAUJA TARYBA

Balandžio 27 dieną dviejų metų kadencijai išrinkta nauja Koalicijos „Galiu gyventi“ Taryba. Jos pirmininke tapo Raminta Štuikytė, pakeitusi prieš tai buvusį Tarybos pirmininką Girvydą Duoblį. Raminta Štuikytė yra nepriklausoma tarptautinė konsultantė narkotikų politikos, visuomenės sveikatos ir NVO plėtros temomis, dirbanti žalos mažinimo srityje nuo 2001 metų, kai tapo pirmąja Eurazijos žalos mažinimo tinklo direktore. Artimiausiu metu Taryba planuoja paruošti ir pristatyti naują koalicijos veiklos strategiją,  prioritetites darbų sritis.

 

NAUJIENOS

KGG naujienos

KGG narių naujienos

KGG ir žiniasklaida

Lietuvos naujienos

Tarptautinės naujienos

Vaizdo / Foto naujienos

TOP