Bendradarbiaukime

KUO BENDRADARBIAVIMAS SU KOALICIJA „GALIU GYVENTI” BŪTŲ NAUDINGAS JŪSŲ ĮMONEI?
1) Galime suteikti erdvę Jūsų darbuotojams diskutuoti su šios srities profesionalais, sužinoti mokslu grįstą informaciją, gauti individualias (ir, žinoma, anonimines) ekspertų konsultacijas rūpima, tačiau visuomenėje dažnai nutylima tema – dėl psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo.
2) Prisidėtumėte prie sveikesnės ir saugesnės visuomenės stiprinimo – remiant užtikrintumėte mūsų vykdomų veiklų tęstinumą ir profesionalios komandos išlaikymą.
3) Pozicionuotumėte savo įmonę kaip žingeidžią ir drąsią, kuri renkasi veiksmą, o ne tylą.
4) Kurtumėte sveikesnę ir saugesnę aplinką savo darbuotojams bei jų artimiesiems.

KAIP GALITE PRISIDĖTI PRIE KOALICIJOS „GALIU GYVENTI” KURIAMO POKYČIO?
 
1. Tabu diskusija Jūsų įmonėje: „Bausti negalima padėti”

Trukmė: 1 – 2 valandos.

Darbuotojus įtraukianti edukacinė diskusija apie narkotikų politiką Lietuvoje ir psichoaktyviųmedžiagų vartojimą asmeniniame gyvenime bei artimoje aplinkoje. Atvirai, be mitų irmoralizavimo, remiantis tik mokslu įrodytais faktais. Veda Koalicijos „Galiu gyventi“ekspertai.

Esant poreikiui, suteikiamos anoniminės individualios konsultacijos besidomintiemsdarbuotojams.
Kaina: 500 eurų.

2. „Be Safe Lab” edukacinė iniciatyva Jūsų įmonės renginyje
Trukmė: 4 val. arba daugiau pagal poreikį.

Besidomintys darbuotojai gali apsilankyti erdvėje, kurioje galima pasikalbėti su psichologu /toksikologu / edukatoriumi apie emocinę sveikatą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimąatsipalaidavimo, pramogų ar kovojimo su stresu tikslais. Atvirai, be mitų ir moralizavimo,remiantis tik mokslu įrodytais faktais bei principu lygus lygiam.
Ką gaunate?
a) Ekspertų konsultacijas, atvirus ir profesionalius atsakymus į darbuotojų klausimus apieemocinę sveikatą, psichoaktyvių medžiagų vartojimą, pagalbą.
b) Patrauklią edukacinę medžiagą.
c) Galimybę pasitikrinti blaivumą alkotesteriu.
d) Saugią erdvę ir pagalbą pasijutus blogai po psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo.
Kaina: nuo 1500 eurų.

3. Tapkite Koalicijos „Galiu gyventi” rėmėju

Ką siūlome?
Tapkite mūsų partneriais ir padėkite mums toliau užtikrintai veikti dėl sveikesnės irsaugesnės visuomenės, kurioje su narkotikų vartojimu susiduriantys žmonės gauna visąspektrą reikiamos ir mokslu pagrįstos sveikatos ir socialinės pagalbos.

Kas iš to?
Mes spausime sprendimų priėmėjus neignoruoti nemalonių, įsisenėjusių problemų ir imtis jų realaus sprendimo. Pagrindinis mūsų tikslas 2022 m. – toliau dirbti su dekriminalizacijos tema. Šviesime visuomenę, verslą ir sprendimų priėmėjus apie mokslu pagrįstas gerąsias praktikas. Inicijuosime inovatyvias paslaugas (kaip Be Safe Lab), ieškodami būdų jau dabar padėti su narkotikais susiduriantiems asmenims.
Kiek kainuoja?
Pasikalbėkime apie Jūsų lūkesčius ir galimybes.

Pasikalbėkime

Jurgita Poškevičiūtė, administracijos direktorė
+370 699 57652
jurgap@olf.lt
Girvydas Duoblys, advokacijos vadovas
+370 699 96906
girvydas@pic.lt
TOP