Kaip pasiekti pokyčių viešojoje politikoje? Praktiniai NVO advokacijos seminarai

/ 2015-09-02 / Publikacijos kategorija: Advokacijos mokymų naujienos, Naujienos

Jau šį mėnesį prasideda nemokamų praktinių advokacijos seminarų NVO ciklas, kuriame galėsite susikurti savo organizacijos advokacijos planą bei gauti individualias konsultacijas iš patyrusių užsienio ir lietuvių ekspertų. Strateginės komunikacijos konsultantas Dirkas Slateris, tarptautinio lygio žmogaus teisių ekspertė Ekaterine Iakobishvili ir praktikuojantys advokacijos ekspertai iš Lietuvos pasirengę pasidalinti žiniomis bei patirtimi su 18 Lietuvos nevyriausybinių organizacijų, kurios siekia veiksmingos įtakos valdžios sprendimams žmogaus teisių srityje.

Seminarų temos parinktos remiantis NVO poreikiu gilinti žinias advokacijos srityje: „Kas yra advokacija ir už ką iš tiesų advokataujame“, „Advokacijos rūšys“, „Įtakos darymo viešajai politikai būdai“, „Advokacijos metodų pasirinkimas“, „Detalus advokacijos veiklų planavimas“, „Advokacijos įrankiai: komunikacija per vizualiką, medijų naudojimą, rašytinius ir vaizdinius paveikių istorijų perteikimo metodus ir kt.“, „Valstybės ir savivaldybių institucijų sprendimų mechanizmai ir kaip juose dalyvauti“.

Pirmasis seminaras prasidės jau rugsėjo 21–22 d. (Druskininkuose), antrasis – lapkričio 26–27 d. (išvažiuojamasis), o trečiasis-baigiamasis 2016 m. vasario 2–3 d. (išvažiuojamasis).  Tarp jų seminarų dalyviai atliks praktines užduotis, talkinant advokacijos ekspertui-praktikui. Praktinė seminarų nauda – dalyvaujančios organizacijos padedant ekspertams pasirengs savo advokacijos planus.

Trys organizacijos, aktyviausiai dalyvavusios ir produktyviausiai dirbusios visų seminarų metu, turės išskirtinę galimybę susikurti po vieną vizualinę viešinimo priemonę pasirinktinai: plakatą, lankstinuką, svetainės reklaminę juostą (banerį) ar pan. padedant profesionaliems dizaineriams / programuotojams.

Tagged under:
TOP