Žalos mažinimo ir saugios erdvės palapinės “Be Safe Lab” – net trijuose festivaliuose

/ 2017-06-22 / Publikacijos kategorija: Narkotikų politika, Naujienos, Žalos mažinimas

Šiais metais net trys festivaliai turės saugias žalos mažinimo erdves „Be Safe Lab“, kurių pagalba festivalių dalyviai bus informuojami apie psichoaktyvių medžiagų poveikį ir riziką bei lytiškai plintančių ligų prevenciją. Kartu su dar septyniomis organizacijomis (“Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu”, Asociacija “Demetra”, “Vilniaus priklausomybės ligų centru”, UAB “Alkotesteris”, Sveikatos apsaugos ministerijos Apsinuodijimų info biuru, Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Ūmių apsinuodijimu skyriumi ir LR Automobilių kelių direkcija) skatinsime žmones suprasti savo pasirinkimų poveikį ir pasekmes, didinti jų sąmoningumą ir saugumą bei mažinti su psichoaktyvių medžiagų vartojimu susijusią riziką.
Žalos mažinimo palapinėse galite apsilankyti festivalių „Sūpynės“ (birželio 30-liepos 2 d.), „Yaga“ (rugpjūčio 3-7 d.) ir „Loftas fest“ (rugsėjo 8-9 d.) metu.

Plačiau apie “Be Safe Lab”: http://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/175599/festivalio_dalyviu_savimone_skatins_uzsienyje_pasiteisinusiais_sprendimais 

PATARIMAI mazas

Tagged under:
TOP