Apskrito stalo diskusija “Žalos mažinimo paslaugų poreikis Visagine”

/ 2017-03-02 / Publikacijos kategorija: Naujienos, Priklausomybė, Žalos mažinimas

Vasario 27 d. Visagino savivaldybėje įvyko apskrito stalo diskusija „Žalos mažinimo paslaugų poreikis Visagine”. Pagrindinis susitikimo tikslas – paskatinti žemo slenksčio kabinetų ir priklausomybių gydymo vaistiniais opioidais teikimą bei plėtrą.

Už apskrito stalo gausiai susirinko atstovai iš Sveikatos apsaugos ministerijos ES paramos skyriaus, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento, Visagino savivaldybės, Raudono kryžiaus draugijos, įvairių sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų, švietimo įstaigų bei kitų organizacijų.

Diskusijoje savivaldybės vadovai ir atsakingi darbuotojai buvo supažindinti su narkotikų žalos mažinimo paslaugų – žemo slenksčio kabinetų bei priklausomybės gydymo vaistiniais opioidais – nauda asmeniui ir visuomenei, siekiant mažinti infekcinių ligų plitimą bei kitas neigiamas su narkotikų vartojimu susijusias pasekmes. Diskusijoje dalyvavo Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, mero pavaduotoja Tamara Gaivoronskaja, administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šiupšinskas, administracijos specialistai, žalos mažinimo programų ekspertai, sveikatos priežiūros, nevyriausybinių organizacijų, valstybės institucijų, atsakingų už narkotikų kontrolės politikos įgyvendinimą, atstovai. Plačiau apie susitikimą galima rasti Visagino savivaldybės NAUJIENOSE.

Video reportažą apie renginį ir interviu su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktore Inga Juozapavičiene galite rasti čia: https://www.youtube.com/watch?v=U10kR7otu_U&feature=youtu.be

Dar  trys apskrito stalo diskusijos numatomos kovo 3 d. Varėnoje, kovo 6 d. Marijampolėje ir kovo 13 d. Alytuje.

1133

TOP