Dalyvauk mokymuose ir pasiruošk advokacijos planą

/ 2015-08-05 / Publikacijos kategorija: Advokacijos mokymų naujienos, Naujienos

NVO dėmesiui! Jau šį rugsėjį prasideda advokacijos mokymai, kurie sustiprins jūsų gebėjimus bei žinias, padėsiančias daryti įtaką viešosios politikos formavime. Jeigu siekiate reikalingų pokyčių ir sprendimų, registruokitės į mokymus iki rugpjūčio 10 d. bei užpildę paraišką atsiųskite ją šiuo adresu agne.ziukaite@galiugyventi.lt.

Advokacijos mokymus ves patyrę lektoriai iš Lietuvos ir užsienio, o mokymus sudarys trys  teoriniai-praktiniai seminarai, truksiantys po dvi dienas. Mokymų temos suformuluotos remiantis NVO poreikiu gilinti žinias advokavijos srityje: „Kas yra advokacija ir kuo ji skiriasi nuo kitokio pobūdžio veiklų“, „Advokacijos veiklų formatai“, „Netiesioginiai įtakos darymo viešajai politikai būdai“, „Advokacijos strategijos pasirinkimas, kampanijos rengimas, veiklų planavimas“, „Advokacijos įrankių kūrimas ir naudojimas: vizualikos pasirengimas ir naudojimas (foto, video, leidinių, plakatų ir pan.), rašytinių ir vaizdinių, „story-telling“ metodų naudojimas ir kt.“

Pirmasis seminaras prasidės jau rugsėjį, antrasis – lapkritį, o trečiasis-baigiamais 2016 m. vasarį.  Tarp seminarų dalyviams bus skiriamos praktinės užduotys, kurias padės atlikti paskirtas konsultantas. Praktinė mokymų nauda, kad dalyvaujančios organizacijos pasirengs advokacijos planus, kuriuos vėliau galės įgyvendinti.

Atkreipiame dėmesį, kad trys organizacijos, aktyviausiai dalyvavusios ir parodžiusios geriausius rezultatus visų mokymų metu, turės išskirtinę galimybę pasirengti po vieną vizualinę viešinimo priemonę pasirinktinai: plakatas, lankstinukas, svetainės baneris ar kt. Tai organizacijos galės pasiruošti bendradarbiaujant ir konsultujantis su profesioniais dizaineriais / programuotojais.

Paraiškų dalyvauti mokymuose lauksime iki  2015-08-10 dienos, 24:00 val., el. paštu: agne.ziukaite@galiugyventi.lt.

Kvietimas ir informacija apie pojektą plačiau čia

Paraiškos forma čia

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:

Agnė Žiukaitė,

Projekto koordinatorė

Mob. 8 652 70449

agne.ziukaite@galiugyventi.lt

Tagged under:
TOP